Wydawca treści Wydawca treści

Sprzedaż sadzonek

Sprzedaż sadzonek

W ofercie produkcyjnej szkółki leśnej w Sownie znajdują się głównie gatunki lasotwórcze takie jak : So, Sw, DB.B, DB.S, BK, BRZ, OL, oraz gatunki domieszkowe : LP, KL, JW, JRZ, a także gatunki krzewów biocenotycznych : ARO.C, GŁG, JB, RÓŻ.D, SL.W.

Oprócz wymienionych wyżej gatunków Szkółka Gospodarcza w Sownie prowadzi również sprzedaż kilku gatunków krzewów ozdobnych. Szczegółowe informacje dotyczące cen i ilości gatunków przeznaczonych do sprzedaży znajdują się  w aktualnym cenniku poniżej w załączeniu.


Sprzedaż drewna - OBNIŻKA CEN 2018

Sprzedaż drewna

Nadleśnictwo Kliniska prowadzi sprzedaż detaliczną drewna wielkowymiarowego, średniowymiarowego i małowymiarowego gatunków iglastych i liściastych.

Sprzedaż drewna

Cennik detaliczny sprzedaży drewna obowiązujący od 11 stycznia 2018r. znajdą Państwo poniżej.         

W celu dalszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod następującymi nr telefonów:          91 4312140 lub 91 4312141.

 

 

 


Sprzedaż dziczyzny

 Nadleśnictwo Kliniska informuje,  że prowadzi sprzedaż  bezpośrednią tusz zwierzyny (nieskórowanej) na zamówienie.

Sprzedawane przez nas tusze dzików poddawane są obowiązkowemu badaniu na obecność włośnia.


Ceny w sprzedaży bezpośredniej dla klienta indywidualnego wynoszą:

- jeleń     - 16,00 zł (brutto)/kg

- jeleń     - 12,00 zł (brutto)/kg
- dzik**     - 4,00 zł (brutto)/kg

** Do wartości dzika doliczony zostanie koszt obowiązkowego badania weterynaryjnego na włośnia.

 

Sprzedaż prowadzona jest na terenie Kwatery Myśliwskiej w Łęsku , po uprzednim zamówieniu i uzgodnieniu z leśniczym ds. łowieckich Patrykiem Rogowskim telefonicznie: 606 802 817 lub mailem: partyk.rogowski@szczecin.lasy.gov.pl

Zamówienia można składać również do nadleśnictwa pod numerem tel.   

 91 43 121 24 lub mailem: kliniska@szczecin.lasy.gov.pl .

 

 

Zapraszamy


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Bohater

Bohater

Nie każdy bohater nosi pelerynę. Zależnie od epoki, w której się wychowywaliśmy, bohaterowie kojarzą nam się czasem z dwoma łobuziakami pełnymi pomysłów, z psem mieszkającym gdzieś na zapomnianej wsi nieopodal kurnika, albo z sympatycznym misiem. Czasami zdarza się, że nasi bohaterowie noszą za ciasne spodnie w niebieskim odcieniu oraz czerwoną pelerynę. Ale czy wszyscy bohaterowie muszą być narysowani? Jeżeli dobrze się rozejrzymy to bohaterów dnia codziennego, tych zwykłych, jak i tych niezwykłych spotkamy na każdym kroku. Podczas festiwalu „PolAndRock” mogliście nas spotkać u boku ratowników medycznych oraz policji. Byliśmy tam dla Was – My Strażnicy Leśni z Nadleśnictwa Kliniska. Pomagaliśmy bandażować odciski, przemywać skaleczenia, rozdawaliśmy worki na śmieci i wspieraliśmy silnym ramieniem kiedy brakowało sił do zabawy. Parokrotnie słyszeliśmy od Was „Panie strażniku, jest Pan moim bohaterem”. To właśnie dla takich słów nasza służba ma sens. Co ciekawe, mieliśmy również okazję ratowania naszych zabłąkanych i wystraszonych leśnych towarzyszy. Ale czy jesteśmy bohaterami? Na pewno my za takich się nie uważamy. Niemniej jednak, za każdym razem cieszą nasz Wasze radosne spojrzenia i pozdrowienia. Jesteśmy zawsze dla Was, dla lasu, dla ludzi. Dziękujemy, że mogliśmy tam być  z Wami!

Tekst:. Paweł Mazur

Zdjęcia: Mateusz Bzdęga