Gekennzeichneter Inhalt

Sprzedaż dziczyzny

 Nadleśnictwo Kliniska informuje,  że prowadzi sprzedaż  bezpośrednią tusz zwierzyny (nieskórowanej) na zamówienie.

Sprzedawane przez nas tusze dzików poddawane są obowiązkowemu badaniu na obecność włośnia.


Ceny w sprzedaży bezpośredniej dla klienta indywidualnego wynoszą:

- jeleń     - 9,98 zł/kg
- sarna    - 19,43 zł/kg
- dzik**     - 5,99 zł/kg

** Do wartości dzika doliczony zostanie koszt obowiązkowego badania weterynaryjnego na włośnia.

 

Sprzedaż prowadzona jest na terenie Kwatery Myśliwskiej w Łęsku , po uprzednim zamówieniu i uzgodnieniu z leśniczym ds. łowieckich Patrykiem Rogowskim telefonicznie: 606 802 817 lub mailem: partyk.rogowski@szczecin.lasy.gov.pl

Zamówienia można składać również do nadleśnictwa pod numerem tel.   

 91 43 121 24 lub mailem: kliniska@szczecin.lasy.gov.pl .

 

 

Zapraszamy

Materiały do pobrania


Oferta łowiecka

 

Nadleśnictwo Kliniska nadzoruje gospodarkę łowiecką w 7 obwodach – dzierżawionych przez 6 Kół Łowieckich, z czego 2 obwody są leśnymi, a pozostałe 5 polnymi. Samodzielnie Nadleśnictwo Kliniska prowadzi gospodarkę łowiecką na terenie 1 obwodu łowieckiego nr 162 wyłączonego z wydzierżawiania, stanowiącego Ośrodek Hodowli Zwierzyny (OHZ).

 Ośrodek Hodowli Zwierzyny rozciąga się na powierzchni 17 161 ha, z czego tereny leśne stanowią ponad 73 %, zajmując powierzchnię – 12 611,5 ha. Polowania, z udziałem myśliwych zagranicznych jak i krajowych, organizujemy w formie indywidualnej oraz polowań zbiorowych, tradycyjnych – pędzonych lub z wykorzystaniem specjalnych zwyżek i ambon. Główne gatunki zwierzyny grubej bytujące w naszym obwodzie to jelenie, dziki oraz sarny. Coroczne rykowiska jeleni – odbywające się na rozległych, licznych łąkach dostarczają zarówno myśliwym jak i przyrodnikom wielu emocji.